Příšerky

Vaším úkolem je získat co nejvíce bodů, dřív než Vás příšerky sežerou. Správnou odpovědí příšerku zaženete a získáte bod. Za špatnou odpověď body ztrácíte.Ovládání: šipka vlevo a vpravo (výběr odpovědi), enter pro přeskočení otázky.

Téma dne: Sčítání a odčítání od 20 do 100


Pojďme na to  »

Nejprve procvičit  »

Dnešní hráči

#AvatarPřezdívkaŠkolaSkóre
1.GameBoyZákladní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace96
2.fortniteZákladní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav64
3.Iegor KazakovZákladní škola Wonderland Academy s.r.o.46
4.MicimutrFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace39
5.Anonymní Sokol - 36
6.Anonymní Pěnkava - 36
7.Eliška OvčáčíkováZákladní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace34
8.Ernest ZharchynskyyZákladní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace34
9.ČiliZákladní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 2633
10.Nella IblovaZákladní škola Slaný, Komenského náměstí 618, okres Kladno32
11.Otmar MacekZákladní škola a Mateřská škola Býchory, okres Kolín, příspěvková organizace32
12.Samuel Turek - 32
13.Anonymní Káně - 32
14.Jakub NovákMasarykova základní škola a mateřská škola v Žihli30
15.Jan Kostka - 30
16.CROW - 29
17.Šimon Czopnik - 29
18.Anonymní Včelojed - 29
19.Papi - 28
20.Kerták 09Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 218627
21.Marek FischerZákladní škola nám. Curieových27
22.Vojtěch HertlGymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace27
23.Adriana AndresováZákladní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 127
24.Aragon8384 - 26
25.Jana ŠimonováZákladní škola, Jičín, Husova 17025
26.Filip KlievskýZákladní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 2625
27.Ondra PušZákladní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 4325
28.Katarína Hellarova Hellarova - 24
29.Matylda BabiarováČesko Britská Základní Škola, s.r.o.24
30.Zdenda Pospíšil z 5 třídy - 24
31.Erik GlendaZákladní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/103524
32.Katarina - 23
33.TheriGymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř22
34.verčuna andZákladní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace22
35.NeptunBoyZákladní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace21
36.Kuba CinnerZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník21
37.PleškaZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace21
38.Zuzanka WinklerováZákladní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace21
39.t k - 20
40.Anonymní Jiřička - 20
41.KelišováZákladní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace20
42.Anonymní Chocholouš - 19
43.DFPORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.19
44.Klárinka DendisováZákladní škola a mateřská škola, Jičín, 17. listopadu 10919
45.Štěpík BřicháčStřední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace18
46.Anita VacekovaGymnázium Židlochovice, příspěvková organizace18
47.Anežka Šimonová - 18
48.Vojta Ducháček - 18
49.Darth VaderJedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola18
50.Anonymní Datel - 18
51.Radka HoloubkováZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace18
52.ANANAS QUEENGymnázium Židlochovice, příspěvková organizace17
53.Anonymní Potápka - 17
54.Ondra HousírekZákladní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace17
55.Anonymní Stehlík - 16
56.Gabriela Lučanová - 16
57.Václav Liška - 16
58.Barbora Krupickova - 16
59.moonZákladní škola a Mateřská škola Dolní Břežany16
60.papoušek opelichanýZákladní škola, Praha 13, Mohylová 196315
61.Adéla ArtusováZákladní škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace15
62.Anonymní Sova - 15
63.Anonymní Kukačka - 15
64. - 15
65.Honza TranZákladní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/65815
66.Filip RončkaZákladní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace15
67.vojtaSoukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.15
68.Anonymní Výr - 15
69.Tobias BrownZákladní škola Duhovka, s.r.o.14
70.Willovec Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace14
71.Anonymní Křepelka - 14
72.Anonymní Bažant - 13
73.Marek DomasZákladní škola a mateřská škola, Jičín, 17. listopadu 10913
74.Anonymní Labuť - 13
75.Anonymní Jeřáb - 13
76. - 13
77.Zuzana ŠafaříkováFakultní základní škola při Pedagogické fakultě UK, Praha 13, Brdičkova 187813
78.lukas pracnyKřesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš12
79.Jenda Hlaváč - 12
80.Petr ŽaloudekZákladní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 120812
81.Alexandr ApostolovZákladní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace12
82.Anonymní Vrabec - 12
83.ad Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 108011
84.učitelkaZákladní škola Valašské Klobouky11
85.Pavlína Lánová LánováZákladní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace11
86.Anonymní Strakapoud - 11
87.Dominik Pešl - 11
88. - 11
89.Kateřina FabZákladní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/65811
90.Julča FZákladní škola Roztoky, okres Praha - západ10
91.Frajer Kuba Frajer Kuba - 10
92.Magdaléna MandulováZákladní škola Vidče, okres Vsetín10
93.kiki - 10
94.anička - 10
95.Anonymní Výr - 10
96.Klárka M.Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 2610
97.Anonymní Výr - 10
98.Markétá PurkytováZákladní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 2610
99.Adam PokornýZákladní škola, Dukelská 11, České Budějovice10
100.Vítek RoháčekZákladní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín, příspěvková organizace10
101.Anonymní Skřivan - 10
102.emíkZákladní škola Semice, okres Nymburk10
103.Dany - 10
104.LiliSoukromá základní škola a mateřská škola Viva Bambini s.r.o.10
105.AspíkZákladní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/10079
106.Vinnetou - 9
107.Kuba K.Základní škola Úvaly, okres Praha - východ9
108.Michal DleskZákladní škola a mateřská škola, Jičín, 17. listopadu 1099
109.Vojtěch FilipovskýZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ9
110.Anonymní Střízlík - 9
111.Denisa Taschnerová - 9
112.ban banovic - 9
113.Ludmila Venclová - 9
114.Dora ČechováZákladní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/6589
115.24 Tomáš WolfFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 21869
116.LukyZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ9
117.Jakub Kraina - 9
118.Iveta Hezká HezkáZákladní škola Tuchoměřice, okres Praha - západ9
119.Eric ThorburnZákladní škola, Praha 10, Kutnohorská 369
120.Petr PilušaZákladní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace9
121.Anonymní Moták - 8
122.Zdeněk Elis - 8
123.Vítek Heřman Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz8
124.Anonymní Poštolka - 8
125.Aja - 8
126.Anonymní Koroptev - 8
127.Dominik FrgalZákladní škola a Mateřská škola Rataje, okres Kroměříž8
128.Anonymní Dudek - 8
129.Šimek - 8
130.Sebastien BystrzyckiČesko Britská Základní Škola, s.r.o.7
131. - 7
132.Hana Langová - 7
133.Kamila Koubková - 7
134.Marat KhisiametdinovZákladní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/6157
135.Klára VolnáFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace7
136.Klaudie SmutnáZákladní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace7
137.Julie NovohradskáZákladní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace7
138.Anonymní Chocholouš - 7
139.Ondra SrokaZákladní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace7
140.Anonymní Slavík - 7
141.Lida Votočková - 7
142.Anonymní Strakapoud - 7
143.Rozálie JiráskováZákladní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 12087
144.Yang LovecchioZákladní škola Duhovka, s.r.o.7
145.Anonymní Bažant - 7
146.DragoneZákladní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 47
147.Anonymní Poštolka - 7
148.Janka - 6
149.Elíša HabrmanováZákladní škola Světice, příspěvková organizace6
150.Anonymní Slavík - 6
151.Anonymní Sýkora - 6
152.Jolana Kučerová1. Základní škola Holešov6
153.Max ŠmídZákladní škola Charlotty Masarykové, Praha 5 - Velká Chuchle6
154.Anonymní Rákosník - 6
155.Rozálie KlesováZákladní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 436
156.Adunka KorbelovaZákladní škola a mateřská škola Juventa, příspěvková organizace, Komenského 578, Milovice - Mladá6
157.Anonymní Drozd - 6
158.Anonymní Chřástal - 6
159.Julie Zavadilová1. Základní škola Holešov6
160.Tomislav TrunškaZákladní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 266
161.Richard KlimešZákladní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Jiráskovo nám. 11665
162.HonzíkZákladní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 265
163.Anonymní Labuť - 5
164.Ondřej LuběnkaZákladní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov5
165.Anonymní Mandelík - 5
166.Anonymní Vrána - 5
167.NikolaZákladní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace5
168.Klára LöserováZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ5
169.Štěpán ŽirovnickýZákladní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace5
170.Anonymní Špaček - 5
171.SofíZákladní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 45
172.Michaela SmolováZákladní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace5
173.Niky.N NovákováFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 21865
174.Šimon RypZákladní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 15
175.PřemekFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 21865
176.Honza VybíralZákladní škola Jana Wericha, Praha - Řepy, Španielova 19/11115
177.terka cervickova - 5
178.Anonymní Kos - 5
179.Kylo RenZákladní škola, Praha 4, Mendelova 5505
180.jakub coufalZákladní škola a Mateřská škola Polnička, okres Žďár nad Sázavou5
181.Karolina PlacovaZákladní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace5
182.Anonymní Dudek - 4
183.Andrea KosováZákladní škola Zbečno, okres Rakovník4
184.Jana HorákováZákladní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/6584
185.Anonymní Straka - 4
186.Anonymní Ťuhýk - 4
187.Anonymní Čížek - 4
188.Tereza SvobodováZákladní škola a Mateřská škola Psáry, okres Praha - západ4
189.Anonymní Konipas - 4
190.MaryZákladní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 14
191.Ivana Divínová - 4
192.Petr ŘejhaZákladní škola Dolní Újezd, okres Svitavy4
193.Karel Pospíšil - 4
194.Slavík - 4
195.Anonymní Žluva - 3
196.Anna ŠístkováPORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.3
197.Anonymní Křepelka - 3
198.máří jitřenka PojetováZákladní škola Roztoky, okres Praha - západ3
199.Barča Gregorová - 3
200.Helena HeinzováZákladní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace3
201.Anonymní Holub - 3
202.Anonymní Dudek - 3
203.Lukáš HrčkaZákladní škola Budišov nad Budišovkou, okres Opava, příspěvková organizace3
204.Anonymní Poštolka - 3
205.vojta silnýZákladní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace3
206.Peťulka - 3
207.Saša PokornáZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace3
208.Petr ZahradníkZákladní škola Světice, příspěvková organizace3
209.Anonymní Lelek - 3
210.Anonymní Poštolka - 3
211.Momo1. Základní škola Holešov3
212.Ondra NejedlýZákladní škola a Mateřská škola Střeň, okres Olomouc, příspěvková organizace3
213.Anna KašpárkováZákladní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace3
214.Anonymní Hrdlička - 3
215.Anonymní Kulíšek - 3
216.Karel ProcházkaZákladní škola Světice, příspěvková organizace3
217.AdélZákladní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín3
218. rváč z world of tanksMateřská škola a Základní škola U vrbiček s.r.o.3
219.Nikola Šefrnová - 2
220.Maxim DostálFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace2
221.Marie BuchtováZákladní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace2
222.Šimon BohuněkZákladní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 10802
223.buremukSportovní základní škola a mateřská škola Človíček s.r.o.2
224.Zuzana RousováGymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.2
225.křupíkZákladní škola profesora Švejcara v Praze 122
226.Anonymní Pěnkava - 2
227.mistr surikataZákladní škola Královské Poříčí, okres Sokolov2
228.Sabina KopfsteinováZákladní škola Sadská2
229.Anonymní Čížek - 2
230.Anonymní Brhlík - 2
231.Anonymní Tetřev - 2
232.Nikol MácováZákladní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace2
233.Anonymní Koroptev - 2
234.Anonymní Kukačka - 2
235.Jan TipeltZákladní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod2
236.Aleš VojtekFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace2
237.Anonymní Výr - 2
238.Anonymní Vrabec - 2
239.Matouš Melichařík - 2
240.veronika zedkovaZákladní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace2
241.Anonymní Bramborníček - 1
242.Anonymní Vrána - 1
243.gdg - 1
244.Anonymní Kavka - 1
245.Jakub MatyášZákladní škola Černá Hora, příspěvková organizace1
246.JONÁŠ MARCINKECHZákladní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná1
247.Lukáš Kofroň - 1
248.Valérie KřižkováZákladní škola Ostrava-Stará Bělá1
249.Adela Klimova - 1
250.Anonymní Čejka - 1
251.zuzana Martynková - 1
252.Jája - 1
253.Marie Magdaléna ProcházkováZákladní škola Světice, příspěvková organizace1
254.Honzík Tobrman - 1
255.Adam StřelskýZákladní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace1
256.Ema chochelováGymnázium Ostrov, příspěvková organizace1
257.Šárka GabrielováZákladní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 41
258.Václav MusilZákladní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace1
259.Jindra ČabradaGymnázium Františka Křižíka a základní škola, s.r.o.1
260.Adéla ČíkováZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace1
261.Jaroslav PlíhalZákladní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace1
262.Anonymní Kormorán - 1
263.Anonymní Holub - 1
264.Anonymní Kos - 1
265.Ellinka Ellinka - 1
266.bert loulaZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace0
267.Filip Kolůch - 0
268.Anonymní Ťuhýk - 0
269.Daniel AntesZákladní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice0
270.Anonymní Ťuhýk - 0
271.Anonymní Lelek - 0
272.Anonymní Chocholouš - 0

Posledních 7 dní (součet skóre)

#AvatarPřezdívkaŠkolaSkóre
1.Pravda a láska - 373
2.LizaZákladní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace357
3.Katarina - 310
4.Anežka Šimonová - 310
5.MíšaZákladní škola, Praha 4, Mendelova 550286
6.Adriana AndresováZákladní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 1228
7.Tukan krátKOzobýGymnázium, Jeseník, Komenského 281223
8.ILONA ŠIMÁKOVÁZákladní škola a mateřská škola Juventa, příspěvková organizace, Komenského 578, Milovice - Mladá213
9.13 Andrew LavrentyevFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186210
10.Iegor KazakovZákladní škola Wonderland Academy s.r.o.203
11.GameBoyZákladní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace192
12.Umyvao - 190
13.Martina ChaloupkováZákladní škola Roztoky, okres Praha - západ188
14.fortniteZákladní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav178
15.Jaroslav Vaindl - 170
16.Honzíček PiksaZákladní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá Boleslav166
17.Lukáš Mudrák - 159
18.Matěj KočicaZákladní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště155
19.Rozálie KlesováZákladní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43151
20.DFPORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.148

Nechte nám zprávu

Narazili jste na chybu v aplikaci? Máte nápad na vylepšení?

Čeho se zpráva týká?

Obsah Ovládání Přihlášení Licence Různé

Text zprávy

E-mailová adresa (ať Vám můžeme odpovědět)


Prosím nezasílejte dotazy na prozrazení řešení úloh či na vysvětlení postupu.
Aktuální informace: Prosím zasílejte pouze naléhavé dotazy. V souvislosti s uzavřením škol jsou systémy Umíme zahlceny provozem i dotazy. Děkujeme za pochopení.

Odeslat
NAPIŠTE NÁM