Příprava na přijímací zkoušky

Výukový systém Umíme je obecný systém pro procvičování učiva, nikoliv jen dril na přijímací zkoušku. Nabízí široké pokrytí učiva a primárně je určen pro pravidelné procvičování v průběhu celého roku. Lze jej však využít i pro cílenou přípravu na přijímací zkoušky. Zde najdete výběr doporučených témat.

Příprava pomocí Umíme nabízí vhodný doplněk trénování pomocí zveřejněných testů z minulých let. Řešením ukázkových testů získáte přesnou představu o podobě testu a otestujete si aktuální stav znalostí během přípravy. Umíme oproti tomu nabízí:

  • Důkladné procvičení učiva, které často dělá problémy, s odstupňovanou obtížností příkladů.
  • Automatickou zpětnou vazbu po každém příkladě, vysvětlení principů.
  • Smysluplné procvičování i v malých časových blocích.
  • Zasazení procvičování do kontextu dalších témat, systematické budování základů pro další vzdělávání, nikoliv jen přípravu na test.

Umíme je možné si vyzkoušet zdarma: bez zakoupení licence je dostupný veškerý obsah, ale s omezeným denním limitem na počet odpovědí. Při zakoupení licence je počet odpovědí neomezený. Cena licence se odvíjí podle počtu zakoupených předmětů, pro přípravu na přijímací zkoušky doporučujeme zakoupit minimálně češtinu a matematiku.

NAPIŠTE NÁM

Nevíte si rady?

Nejprve se prosím podívejte na časté dotazy:

Časté dotazy Návody pro rodiče Návody pro učitele

Čeho se zpráva týká?

Vzkaz Obsah Ovládání Přihlášení Licence